Entestat poszukuje pracowników obdarzonych wyobraźnią, którzy lubią i potrafią uczyć się nowych rzeczy.

Obecnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

Młodszy Programista C# .NET

Opis stanowiska pracy:

W związku z intensywnym rozwojem, firma Entestat poszukuje programistów. Poszukujemy osób obdarzonych wyobraźnią, które lubią i potrafią uczyć się nowych rzeczy. Jeżeli chciałbyś pracować z nami, sprawdź czy spełniasz poniższe wymagania i wyślij CV.

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

- Projektowanie i implementacja elementów aplikacji sieciowych (C#)

- Projektowanie zapytań SQL

- Opracowywanie dokumentacji technicznej

 Praca w biurze w Myślenicach.

Wymagania:

- Gotowość do ciągłej nauki i rozwoju

- Znajomość co najmniej jednego z obiektowych języków programowania, np: C++, PHP, Java, C#, AS 2.0, AS 3.0

- Podstawowa wiedza o XML, HTML i JavaScript

- Podstawy baz danych i SQL

- Ogólna wiedza o funkcjonowaniu Internetu i sieci IP

- Umiejętność pracy zespołowej oraz chęć dzielenia się wiedzą

- Odpowiedzialność i rzetelność

Mile widziane:

Doświadczenia związane z pracą w szeroko rozumianym obszarze IT będą dodatkowymi atutami.

Dokumenty aplikacyjne proszę wysyłać na adres: rekrutacja@entestat.com lub entestat@entestat.com

Nie zapomnij o klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)".